top of page

24. ožujka 2019.

U prvim službenim utakmicama na bazenu, našu su vaterpolisti ostvarili jednu pobjedu i jedan poraz!
Alpe Adria Waterpolo League

VK Pula - PC Triestina 7:2
Prvih nekoliko minuta prošlo je u međusobnom ispitivanju snaga. Osjetna je bila trema naših vaterpolista pred domaćom publikom. Ipak, nakon nekoliko neiskorištenih šansi, u drugom dijelu smo se uspjeli rezultatski odvojiti, što je u konačnici bilo neuhvatljivo za vaterpoliste Trsta.

VK Stara sava - PC Triestina 15:2
Stara sava je od početka krenula furiozno u utakmicu i nije dozvolila nikakvo iznenađenje. Odmah u prvom dijelu napravljena je velika razlika koja se odličnom igrom pretvorila u konačnih 13 razlike.

VK Pula - VK Stara sava 6:10
U derbiju kola naši su vaterpolisti sjajno otvorili utakmicu i poveli uigranim akcijama. Ipak, Stara sava se vratila i na odmor se otišlo s rezultatom 3:3. U nastavku, golovi su pljuštali sa svih pozicija, a zahvaljujući mirnoći i iskustvu pobjeda je otišla na stranu gostiju.

Pohvaljujemo obje gostujuće ekipe na fair playu i pokazanoj igri!

Zahvaljujemo se svima koji su danas došli na bazen i navijali!
Snimke utakmice možete pogledati na Regional Express.

18. prosinca 2018.

Danas su naši najmlađi vaterpolisti odigrali revijalnu utakmicu kojom je i službeno otvoren javni “Gradski bazen Pula-Pola”.

Tijekom svoje povijesti klub se susretao s brojnim izazovima, a jedan od njih je svakako bio nedostatak odgovarajućih uvjeta za treninge. Svako ljeto bi se nastojalo maksimalno iskoristiti znajući da ćemo u zimskim mjesecima biti osuđeni na hotelske bazene i utakmice u gradovima regije zbog čega su brojna djeca odlazila u druge sportove. Upravo zbog toga vjerujemo da će novi bazen biti prilika da nastavimo stvarati generacije sjajnih sportaša i nadati se da će jednog dana zlatna olimpijska medalja ponovno prve korake napraviti u našem klubu.